Obvestilo za starše o zaprtju šole in vrtca

Spoštovani starši!

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 od ponedeljka, 16. 3. 2020, do nadaljnjega zapiramo vrtec in šolo. Cilj zaprtja je čim bolj preprečiti stike med ljudmi, da se koronavirus ne bo širil.
Šolo in vrtec bomo v vmesnem času očistili in razkužili. Vas pa prosimo, da vsa oblačila in copate odnesete iz vrtca in jih doma operete.
Za čas, ko bo vrtec zaprt, ste starši plačila oproščeni. Prav tako bodo vzgojiteljice poskrbele za odjavo otrok v eAsistentu.
Informacij o izvajanju nujnega varstva za otroke staršev, ki so zaposleni v službah, ki jih v danih razmerah nujno potrebujejo, vam bomo poslali v naslednjem sporočilu.
O vseh nadaljnih informacijah Vas bomo sproti obveščali preko eAsistenta in spletne strani vrtca.
Želim vam veliko zdravja, strpnosti in medsebojnega razumevanja.

Ravnatelj, Leo Čelofiga, prof.